Úvod / Naše služby / Dřevěné podlahy

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Dodávka, montáž a renovace dřevěných podlah

Dodáváme a montujeme nové dřevěné podlahy masivní i vícevrstvé, prkenné i vlysové (parketové). Stávající dřevěné podlahy renovujeme.

Dřevěné podlahy vyráběné bez povrchové úpravy a renovované dřevěné podlahy opatřujeme ekologickými laky různých odolností (pro bytové i velmi namáhané prostory) či oleji od německé firmy Kiesel.

V případě dřevěných podlah s hotovou povrchovou úpravou od roku 2004 úzce spolupracujeme s českým výrobcem firmou ESCO PODLAHY s.r.o., jejíž kreativní zakázkový sortiment sestávající z masivních a vícevrstvých dřevěných podlah různých rozměrů, povrchových struktur a odstínů Vám rádi představíme v naší vzorkové kanceláři, kterou výrobce udržuje vybavenou jeho aktuální nabídkou. Nabízíme i vícevrstvé dřevěné podlahy od firmy Boen.

Samozřejmostí je pro nás provedení souvisejících přípravných prací jako je demontáž a likvidace starých podlahových krytin, vyrovnání podkladu vyhovující samonivelační stěrkovou hmotou či oprava nebo vyhotovení podkladního roštu.

V rámci realizace podlah zajišťujeme obložení schodových stupňů vyrobené z identické dřevěné podlahy.

V případě Vašeho zájmu o bezplatné zaměření, konzultaci přímo v místě plánované realizace a následné vytvoření cenové nabídky prosím kontaktujte našeho technika: Pavel Mareš tel. +420 603 416 927.