Úvod / Naše služby / PVC a koberce

PVC A KOBERCE

Dodávka a montáž PVC a kobercových krytin v pásech či čtvercích

Provádíme dodávku a montáž PVC a kobercových pásů nebo čtverců.

Nabízíme PVC pro bytové i komerční prostory především od evropské společnosti Tarkett a českého výrobce Fatra, a.s. V naší vzorkové kanceláři Vám rádi představíme sortiment těchto výrobců.

I v případě kobercových krytin můžete volit z produktů splňujících různé klasifikace zátěže.
Naše vzorková kancelář je vybavena širokou paletou vzorků zátěžových koberců primárně určených pro komerční a kancelářské prostory.
Množství vzorků bytových koberců, kterým disponujeme, je omezené, budete-li tedy mít zájem o koberce této kategorie, kontaktujte nás prosím nejprve telefonicky, abychom probrali Vaše preference a domluvili se na způsobu, jakým pro Vás zajistíme možnost zhlédnutí vzorků nejlépe vyhovujících Vašim představám.

Samozřejmostí je pro nás provedení souvisejících přípravných prací jako je demontáž a likvidace starých podlahových krytin, úprava podkladu vyhovující stěrkovou hmotou nebo oprava či vyhotovení podkladního roštu.

Vybranou podlahovou krytinu v rámci realizace podlah rádi namontujeme i na schodové stupně.

V případě Vašeho zájmu o bezplatné zaměření, konzultaci přímo v místě plánované realizace a následné vytvoření cenové nabídky prosím kontaktujte naše techniky: Jakub Kračman tel. +420 603 287 893 nebo Pavel Mareš tel. +420 603 416 927